Divi 1.0 - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
sk: Používate zastaranú verziu prehliadača. Aktualizujte ho na najnovšiu verziu.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
sk: Dosiahli ste pamäťový limit servera. Skúste zvýšiť svoj pamäťový limit PHP.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
sk: Tento súbor nie je možné importovať. Problém môže byť spôsobený tým, že vo vašom súbore php.ini je vypnutá možnosť file_uploads. Môže byť spôsobený aj tým, že hodnoty post_max_size a/alebo upload_max_filesize sú menšie než vybratý súbor. Zvýšte ich alebo zatiaľ prenášajte hlavne dôležitejšie dáta.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
sk: Nesprávny formát súboru. Mali by ste nahrať súbor vo formáte JSON.

en: This file should not be imported in this context.
sk: Tento súbor by sa v tomto kontexte nemal importovať.

en: Import estimated time remaining: %smin
sk: Odhadovaný zostávajúci čas importovania: %s min.

en: Export estimated time remaining: %smin
sk: Odhadovaný zostávajúci čas exportovania: %s min.

en: Backup estimated time remaining: %smin
sk: Odhadovaný zostávajúci čas zálohovania: %s min.

en: Portability
sk: Prenosnosť

en: Export
sk: Exportovanie

en: Import
sk: Importovanie

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
sk: Exportovaním vášho %s vznikne súbor vo formáte JSON, ktorý môžete importovať do inej webovej stránky.

en: Export File Name
sk: Názov súboru na export

en: Only export selected items
sk: Exportovať iba vybraté položky

en: Export %s
sk: Exportovať %s

en: Cancel Export
sk: Zrušiť export

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
sk: Importovaním už exportovaného súboru %s sa prepíše všetok obsah, ktorý je aktuálne na tejto stránke.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
sk: Ak chcete začať importovať položky, vyberte už exportovaný súbor s rozloženiami Divi Builder. Ak nahrávate veľké množstvá exportov s množstvom obrázkov, nahrávanie môže potrvať niekoľko minút.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
sk: Importovaním už exportovaného súboru %s sa prepíšu všetky aktuálne dáta. Postupujte opatrne!

en: Select File To Import
sk: Vyberte súbor na importovanie

en: No File Selected
sk: Nevybrali ste žiadny súbor

en: Choose File
sk: Vyberte súbor

en: Download backup before importing
sk: Pred importovaním stiahnuť zálohu

en: Import %s
sk: Importovať %s

en: Cancel Import
sk: Zrušiť import

en: Import & Export
sk: Importovanie & Exportovanie

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
sk: Exportovanie zlyhalo. Obnovte stránku a skúste to znova.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
sk: %s: Nemôžete vytvoriť druhú instanciu tejto triedy.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
sk: <em>Skôr než začnete dostávať aktualizácie produktu, musíte najprv potvrdiť svoju objednávku Elegant Themes. To znamená, že do tabuľky Aktualizácie v nastaveniach témy a zásuvného modulu musíte vložiť svoje používateľské meno a svoj Elegant Themes API kľúč. Ak chcete nájsť svoj API kľúč, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">prihláste sa</a> na svoj účet na Elegant Themes a prejdite na stránku <strong>Účet > API kľúč</strong>. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Podrobnejšie informácie</a></em>. Ak stále dostávate tento odkaz, skontrolujte, či používateľské meno a API kľúč sú napísané bez chýb

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
sk: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne automatické aktualizácie. Ak chcete nastaviť aktualizáciu pre všetky produkty Elegant Themes, pomocou tabuľky Aktualizácie v nastaveniach témy a zásuvného modulu <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">potvrďte svoju objednávku</a>, prosím. Skontrolujte, či používateľské meno a API kľúč sú napísané bez chýb.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
sk: Platnosť vášho predplatného Elegant Themes skončila. Ak chcete opäť získavať aktualizácie produktu a podporu, musíte si <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">obnoviť účet</a>. v záujme zabezpečenia kompatibility a bezpečnosti je dôležité, aby boli vaše témy a zásuvné moduly vždy aktualizované.

en: API request failed, please try again.
sk: Žiadosť API zlyhala, skúste ešte raz, prosím.

en: API request failed. API Key is required.
sk: Žiadosť API zlyhala. Vyžaduje sa API kľúč.

en: API Key
sk: API kľúč

en: API URL
sk: URL adresa API

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Authorization Code
sk: Autorizačný kód

en: API Secret
sk: Heslo API

en: Public API Key
sk: Verejný API kľúč

en: Private API Key
sk: Osobný API kľúč

en: Account ID
sk: ID účtu

en: App Name
sk: Názov aplikácie

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
sk: Úspešne overené. V pozadí sa aktualizuje počet predplatiteľov, skúste skontrolovať o %1$s %2$s

en: minute
sk: minúta

en: minutes
sk: minúty

en: Already subscribed
sk: Už je predplatené

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
sk: Prihlásili ste sa na priveľa zoznamov súčasne, skúste opäť neskôr, prosím

en: Opt-in
sk: Možnosť prihlásenia neskôr

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
sk: Informačný bulletin Mailster nie je povolený!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
sk: Nenašli sa žiadne zoznamy. Najprv vytvorte zoznam Mailster, prosím!

en: An error occurred. Please try again later.
sk: Nastala chyba. Skúste neskôr, prosím.

en: APP ID
sk: ID aplikácie

en: Subscribed via
sk: Objednané prostredníctvom

en: Organization ID
sk: ID organizácie

en: Instance URL
sk: Instancia URL adresy

en: Consumer Key
sk: Kľúč spotrebiteľa

en: Consumer Secret
sk: Heslo spotrebiteľa

en: Organization ID cannot be empty
sk: ID organizácie nemôže byť prázdne

en: An error occurred. Please try again.
sk: Nastala chyba. Skúste neskôr, prosím.

en: Unknown Organization ID
sk: Neznáme ID organizácie

en: ERROR: Invalid arguments.
sk: CHYBA: Neplatné argumenty.

en: A valid URL was not provided.
sk: Nebola uvedená platná URL adresa.

en: User has blocked requests through HTTP.
sk: Používateľ zablokoval žiadosti cez HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
sk: Cieľový adresár pre prenos súboru neexistuje alebo sa doň nedá zapisovať.

en: Once Monthly
sk: Raz mesačne

en: Configuration Error
sk: Chyba konfigurácie

en: Got it, thanks!
sk: Rozumiem, vďaka!
