Divi 1.0 - en to he translation catalogue (67 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
he: גרסת הדפדפן הנוכחית שלך אינה מעודכנת. נא לעדכן לגרסה החדשה ביותר.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
he: הגעת למגבלת זיכרון השרת שלך. נא לנסות להגדיל את מגבלת זיכרון ה-PHP.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
he: לא ניתן לייבא קובץ זה. ייתכן שהסיבה היא ש- file_uploadsמו/שבת ב- php.ini שלך. ייתכן גם שהסיבה היא ש- post_max_size ו/או upload_max_filesize קטנים מהקובץ שנבחר. נא להגדיל אותם או להעביר עוד נתונים משמעותיים בזמן.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
he: פורמט קובץ לא חוקי. עליך להעלות  קובץ JSON.

en: This file should not be imported in this context.
he: אין לייבא קובץ זה בהקשר הזה.

en: Import estimated time remaining: %smin
he: יתרת זמן משוערת לייבוא: %s דקות

en: Export estimated time remaining: %smin
he: יתרת זמן משוערת לייצוא: %s דקות

en: Backup estimated time remaining: %smin
he: יתרת זמן משוערת לגיבוי: %s דקות

en: Portability
he: ניידות

en: Export
he: ייצא

en: Import
he: ייבא

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
he: ייצוא ה-%s ייצור קובץ JSON שלא ניתן לייצא לאתר אחר.

en: Export File Name
he: ייצא שם קובץ.

en: Only export selected items
he: ייצא רק פריטים נבחרים.

en: Export %s
he: ייצא %s

en: Cancel Export
he: בטלו ייצוא

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
he: ייבוא קובץ %s שיוצא בעבר ימחק את כל התוכן הנוכחי של עמוד זה.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
he: בחר קובץ Divi Builder Layouts שיובא בעבר כדי להתחיל לייצא פריטים. טעינת קבוצות גדולים של ייצוא עמוס תמונות עלולה להימשך מספר דקות.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
he: ייבוא קובץ %s שיוצא בעבר ימחק את כל הנתונים הנוכחיים. נא להמשיך בזהירות.

en: Select File To Import
he: בחר קובץ לייבוא

en: No File Selected
he: לא נבחר קובץ

en: Choose File
he: בחר/י קובץ

en: Download backup before importing
he: הורד גיבוי לפני הייצוא

en: Import %s
he: ייבא את %s

en: Cancel Import
he: בטלו ייבוא

en: Import & Export
he: ייבוא וייצוא

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
he: תהליך הייצוא נכשל. נא לרענן את העמוד ולנסות שוב.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
he: ‏%s‪:‬ אין באפשרותכם ליצור מופע שני למחלקה הזו.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
he: ‏<em> לפני שתוכלו לקבל עדכונים עבור המוצר, עליכם לאמת את הרשמתכם לElegant Themes. על מנת לבצע זאת, עליכם להזין את שם המשתמש שלכם ל-Elegant Themes ואת מפתח ה-API שלכם לElegant Themes אל כרטיסיית העדכונים בהגדרות של ערכת הנושא והתוספים שלכם. על מנת למצוא את מפתח הAPI שלכם, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">  התחברו אל</a>חשבוןElegant Themesשלכם ונווטו אל<strong>חשבון > עמוד יצירת</strong> מפתח API. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank"> ראו עוד כאן</a></em>. אם עדיין תקבלו את ההודעה הזו, אנא ודאו ששם המשתמש ומפתח ה-API שלכם הוזנו נכונה.

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
he: עדכונים אוטומטיים אינם זמינים כרגע. לכל מוצרי Elegant Themes, אנא <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">  אמתו את הרישום שלכם</a>דרך כרטיסיית העדכונים בהגדרות של ערכת הנושא והתוספים שלכם על מנת להפעיל את העדכונים האוטומטיים. יש לוודא ששם המשתמש ומפתח ה-API שלכם הוזנו נכונה.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
he: ההרשמה שלכם לElegant Themes פגה תוקף. עליכם <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank"> לחדש את החשבון שלכם</a>כדי לקבל גישה לעדכונים למוצרים ולתמיכה. על מנת לוודא תאימות ואבטחה, חשוב לשמור על ערכות הנושא והתוספים שלכם מעודכנים.

en: API request failed, please try again.
he: בקשת API נכשלה, אנא נסה שנית.

en: API request failed. API Key is required.
he: בקשת API נכשלה. מפתח API נחוץ להמשך.

en: API Key
he: מפתח API.

en: API URL
he: כתובת אינטרנט של API

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Authorization Code
he: קוד הרשאה

en: API Secret
he: ‏API מוצפן

en: Public API Key
he: מפתח API ציבורי

en: Private API Key
he: מפתח API פרטי

en: Account ID
he: מזהה חשבון

en: App Name
he: שם האפליקציה

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
he: אושר בהצלחה. ספירת המנויים תעודכן ברקע, אנא בדקו שוב בעוד %1$s %2$s

en: minute
he: דקה

en: minutes
he: דקות

en: Already subscribed
he: כבר מנוי

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
he: נרשמתם לכמות גדולה של רשימות לאחרונה, אנא נסו שוב מאוחר יותר

en: Opt-in
he: הסכמת הצטרפות

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
he: תוסף רשימת הדיוור של Mailster לא מופעל!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
he: לא נמצאו רשימות. אנא צרו רשימה של Mailster קודם כל!

en: An error occurred. Please try again later.
he: קרתה שגיאה. אנא נסו שב מאוחר יותר.

en: APP ID
he: מזהה אפליקציה

en: Subscribed via
he: נרשם דרך

en: Organization ID
he: מזהה ארגון

en: Instance URL
he: מופע של כתובת אינטרנט

en: Consumer Key
he: מפתח צרכן

en: Consumer Secret
he: צרכן מוצפן

en: Organization ID cannot be empty
he: שדה מזהה הארגון לא יכול להיות ריק

en: An error occurred. Please try again.
he: קרתה שגיאה. אנא נסו שב מאוחר יותר.

en: Unknown Organization ID
he: מזהה ארגון לא מוכר

en: ERROR: Invalid arguments.
he: שגיאה: ארגומנטים אינם תקינים.

en: A valid URL was not provided.
he: כתובת אינטרנט תקינה לא סופקה.

en: User has blocked requests through HTTP.
he: המשתמש חסם בקשות דרך HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
he: ספריית היעד של הזרמת הקבצים לא קיימת או לא ניתנת לעריכה.

en: Once Monthly
he: אחת לחודש

en: Configuration Error
he: שגיאת תצורה

en: Got it, thanks!
he: הבנתי, תודה!
