Divi 1.0 - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
pl: Wersja przeglądarki, której obecnie używasz jest nieaktualna. Zaktualizuj do najnowszej wersji.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
pl: Osiągnięto limit pamięci serwera. Spróbuj zwiększyć limit pamięci PHP.

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
pl: Nie można zaimportować pliku. Może to być spowodowane wyłączeniem opcji file_uploads w pliku php.ini. Może być także spowodowane tym, że wybrany plik jest większy niż limity opcji: post_max_size i/lub upload_max_filesize. Zwiększ limity lub prześlij tylko najistotniejsze dane.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
pl: Nieprawidłowy format pliku. Należy przesłać plik z rozszerzeniem JSON.

en: This file should not be imported in this context.
pl: Tego pliku nie należy przesyłać w tej sytuacji.

en: Import estimated time remaining: %smin
pl: Szacowany czas do ukończenia importowania: %s min

en: Export estimated time remaining: %smin
pl: Szacowany czas do ukończenia eksportowania: %s min

en: Backup estimated time remaining: %smin
pl: Szacowany czas do zakończenia tworzenia kopii zapasowej: %s min

en: Portability
pl: Przenośność

en: Export
pl: Eksportowanie

en: Import
pl: Importowanie

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
pl: Eksport %s spowoduje utworzenie pliku z rozszerzeniem JSON, który można przesłać na inną witrynę internetową.

en: Export File Name
pl: Nazwa eksportowanego pliku

en: Only export selected items
pl: Eksportuj tylko zaznaczone elementy

en: Export %s
pl: Eksportuj %s

en: Cancel Export
pl: Anuluj eksportowanie

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
pl: Zaimportowanie wcześniej wyeksportowanego pliku %s spowoduje zastąpienie całej bieżącej zawartości niniejszej strony.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
pl: Wybierz uprzednio wyeksportowany plik z projektami programu Divi Builder, aby rozpocząć importowanie elementów. Eksportowanie obszernych kolekcji zdjęć o dużych rozmiarach może zająć kilka minut.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
pl: Zaimportowanie wcześniej wyeksportowanego pliku %s spowoduje zastąpienie wszystkich bieżących danych. Należy zachować ostrożność!

en: Select File To Import
pl: Wybierz plik do zaimportowania

en: No File Selected
pl: Nie wybrano żadnego pliku

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Download backup before importing
pl: Przed rozpoczęciem importowania pobierz kopię zapasową

en: Import %s
pl: Importuj %s

en: Cancel Import
pl: Anuluj importowanie

en: Import & Export
pl: Importowanie i eksportowanie

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
pl: Proces eksportowania nie powiódł się. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
pl: %s: Nie możesz utworzyć drugiego wystąpienia tej klasy.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
pl: <em>Zanim otrzymasz aktualizacje produktu, musisz najpierw uwierzytelnić swoją subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wpisać zarówno nazwę użytkownika Elegant Themes, jak i klucz API Elegant Themes do Karty aktualizacji w swoich ustawieniach motywu i wtyczki. Aby zlokalizować swój klucz API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">zaloguj się</a> do swojego konta Elegant Themes i przejdź na stronę <strong>Konto > Klucz API</strong>. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Więcej informacji tutaj</a></em>. Jeśli nadal otrzymujesz tę wiadomość, upewnij się, że zostały prawidłowo wprowadzone Twoje dane zarówno nazwa użytkownika, jak i klucz API

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
pl: Aktualizacje automatyczne są obecnie niedostępne. Dla wszystkich produktów Elegant Themes, proszę <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">uwierzytelnić swoją subskrypcję</a> za pomocą karty Aktualizacje w Twoich ustawieniach motywu i wtyczki, aby włączyć aktualizacje produktu. Upewnij się, że została prawidłowo wprowadzone zarówno nazwa użytkownika, jak i klucz API.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
pl: Twoja subskrypcja Elegant Themes wygasła. Musisz <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">odnowić swoje konto</a>, aby odzyskać dostęp do aktualizacji i wsparcia technicznego. Aby zapewnić zgodność i bezpieczeństwo, ważne jest, żeby zawsze aktualizować motywy i wtyczki.

en: API request failed, please try again.
pl: Żądanie API nie powiodło się, spróbuj ponownie.

en: API request failed. API Key is required.
pl: Żądanie API nie powiodło się. Wymagany jest klucz API.

en: API Key
pl: Klucz API

en: API URL
pl: Adres URL API

en: Form ID
pl: Identyfikator formularza

en: Authorization Code
pl: Kod autoryzacji

en: API Secret
pl: Sekret API

en: Public API Key
pl: Publiczny klucz API

en: Private API Key
pl: Prywatny klucz API

en: Account ID
pl: Identyfikator konta

en: App Name
pl: Nazwa aplikacji

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
pl: Zatwierdzono pomyślnie. Liczba subskrybentów zostanie zaktualizowana w tle, sprawdź ponownie za %1$s %2$s

en: minute
pl: minutę

en: minutes
pl: minut(y)

en: Already subscribed
pl: Już subskrybowano

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
pl: Ostatnio wiele list zostało przez Ciebie zasubskrybowanych, spróbuj ponownie później

en: Opt-in
pl: Wybierz

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
pl: Wtyczka newslettera Mailster nie jest włączona!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
pl: Nie znaleziono list. Utwórz najpierw listę Mailster!

en: An error occurred. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: APP ID
pl: Identyfikator aplikacji

en: Subscribed via
pl: Subskrybowano przez

en: Organization ID
pl: Identyfikator organizacji

en: Instance URL
pl: Adres URL wystąpienia

en: Consumer Key
pl: Klucz klienta

en: Consumer Secret
pl: Sekret klienta

en: Organization ID cannot be empty
pl: Identyfikator organizacji nie może być pusty

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: Unknown Organization ID
pl: Nieznany identyfikator organizacji

en: ERROR: Invalid arguments.
pl: BŁĄD: nieprawidłowe argumenty.

en: A valid URL was not provided.
pl: Nie podano poprawnego adresu URL.

en: User has blocked requests through HTTP.
pl: Użytkownik zablokował żądania za pośrednictwem protokołu HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
pl: Katalog docelowy dla przesyłania strumieniowego plików nie istnieje lub nie ma możliwości zapisywania go.

en: Once Monthly
pl: Raz w miesiącu

en: Configuration Error
pl: Błąd konfiguracji

en: Got it, thanks!
pl: Pobieranie zakończone sukcesem!
