Divi 2.5.6 CZ - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: The browser version you are currently using is outdated. Please update to the newest version.
cs: Verze prohlížeèe, kterou právì používáte, je zastaralá. Prosíme, aktualizujte na nejnovìjší verzi.

en: You reached your server memory limit. Please try increasing your PHP memory limit.
cs: Dosáhli jste limitu pamìti serveru. Prosím, zkuste zvýšit svùj limit PHP pamìti

en: This file cannot be imported. It may be caused by file_uploads being disabled in your php.ini. It may also be caused by post_max_size or/and upload_max_filesize being smaller than file selected. Please increase it or transfer more substantial data at the time.
cs: Tento soubor nelze importovat. To mùže být zpùsobeno tím, že file_uploads je vypnutý ve vašem php.ini. Mùže to být také zpùsobeno post_max_size a/nebo upload_max_filesize, která je menší než vybraný soubor. Prosíme, zvyšte ji nebo pøeveïte v té dobì podstatnìjší množství dat.

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
cs: Neplatný formát souboru. Mìli byste nahrávat JSON soubor.

en: This file should not be imported in this context.
cs: Tento soubor by nemìly být importován v tomto kontextu.

en: Import estimated time remaining: %smin
cs: Import odhadovaný zbývající èas: %smin

en: Export estimated time remaining: %smin
cs: Export odhadovaný zbývající èas: %smin

en: Backup estimated time remaining: %smin
cs: Zálohování odhadovaný zbývající èas: %smin

en: Portability
cs: Pøenosnost

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different website.
cs: Export %s vytvoøí soubor JSON, který lze importovat na jinou webovou stránku.

en: Export File Name
cs: Exportovat jméno souboru

en: Only export selected items
cs: Pouze exportujte vybrané položky

en: Export %s
cs: Exportujte %s

en: Cancel Export
cs: Zrušit export

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all content currently on this page.
cs: Import døíve exportovaného %s souboru pøepíše veškerý obsah, který je v souèasnosti na této stránce.

en: Select a previously-exported Divi Builder Layouts file to begin importing items. Large collections of image-heavy exports may take several minutes to upload.
cs: Vyberte døíve exportovaný soubor rozložení Divi Builderu a zaènìte importovat pøedmìty. Velké sbírky obrazových exportù se mohou nahrávat nìkolik minut.

en: Importing a previously-exported %s file will overwrite all current data. Please proceed with caution!
cs: Import døíve exportovaného %s souboru pøepíše všechna aktuální data. Prosíme, postupujte opatrnì!

en: Select File To Import
cs: Vyberte soubor k importu

en: No File Selected
cs: Žádný soubor není vybrán

en: Choose File
cs: Vyberte soubor

en: Download backup before importing
cs: Stáhnìte si zálohu pøed importem

en: Import %s
cs: Importujte %s

en: Cancel Import
cs: Zrušit import

en: The export process failed. Please refresh the page and try again.
cs: Proces exportu selhal. Prosíme, obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: %s: You cannot create a second instance of this class.
cs: %s: Nemùžete vytvoøit druhou instanci této tøídy.

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
cs: <em>Než zaènete pøijímat produktové aktualizace, musíte nejdøíve ovìøit vaše pøedplatné Elegant Themes. Abyste to udìlali, musíte vložit uživatelské jméno Elegant Themes a váš Elegant Themes API klíè do panelu Aktualizace v nastavení témat a pluginù. K lokaci svého API klíèe se<a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">pøihlaste</a> do svého úètu Elegant Themes a pøejdìte na stránku <strong>Úèet > API klíè</strong>. <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">Více informací zde</a></em>. Pokud budete stále dostávat tuto zprávu, ujistìte se prosím, že vaše uživatelské jméno a API klíè byly vloženy správnì.

en: Automatic updates currently unavailable. For all Elegant Themes products, please <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">authenticate your subscription</a> via the Updates tab in your theme & plugin settings to enable product updates. Make sure that your Username and API Key have been entered correctly.
cs: Automatické aktualizace jsou nyní nedostupné. Abyste aktivovaly produktové aktualizace pro všechny produkty Elegant Themes, <a href="http://www.elegantthemes.com/gallery/divi/documentation/update/" target="_blank">ovìøte vaše pøedplatné</a> skrz panel Aktualizace ve vašem nastavení témat a pluginù, prosím. Ujistìte se, že jste zadali své uživatelské jméno i API klíè správnì.

en: Your Elegant Themes subscription has expired. You must <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">renew your account</a> to regain access to product updates and support. To ensure compatibility and security, it is important to always keep your themes and plugins updated.
cs: Vaše pøedplatné Elegant Themes vypršelo. Abyste znovu získali pøístup k produktovým aktualizacím a podpoøe, musíte <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/" target="_blank">svùj úèet obnovit</a>. K zajištìní kompatibility a bezpeènosti je dùležité, aby byla vaše témata i pluginy aktualizovány.

en: API request failed, please try again.
cs: Požadavek API se nezdaøil, zkuste to prosím znovu.

en: API request failed. API Key is required.
cs: Požadavek API se nezdaøil. Je vyžadován API klíè.

en: API Key
cs: API klíè

en: Form ID
cs: ID formuláøe

en: Authorization Code
cs: Ovìøovací kód

en: API Secret
cs: Tajný API klíè

en: Public API Key
cs: Veøejný API klíè

en: Private API Key
cs: Soukromý API klíè

en: Account ID
cs: ID úètu

en: App Name
cs: Název appky

en: Successfully authorized. Subscribers count will be updated in background, please check back in %1$s %2$s
cs: Úspìšnì ovìøeno. Poèet odbìratelù bude aktualizován na pozadí, zkontrolujte ho prosím znovu za %1$s %2$s

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: Already subscribed
cs: Již odebíráno

en: You have signed up to a lot of lists very recently, please try again later
cs: V poslední dobì jste se pøihlásili k velkému poètu seznamù. Zkuste to prosím znovu pozdìji

en: Mailster Newsletter Plugin is not enabled!
cs: Newsletterový plugin Mailster není zapnutý!

en: No lists were found. Please create a Mailster list first!
cs: Nebyly nalezeny žádné seznamy. Nejprve prosím vytvoøte seznam Mailster!

en: An error occurred. Please try again later.
cs: Nastala chyba. Zkuste to prosím znovu pozdìji.

en: APP ID
cs: ID APPKY

en: Subscribed via
cs: Odbìr skrz

en: Organization ID
cs: ID organizace

en: Instance URL
cs: URL instance

en: Consumer Key
cs: Klíè odbìratele

en: Consumer Secret
cs: Tajný klíè odbìratele

en: Organization ID cannot be empty
cs: ID organizace nesmí být prázdné

en: An error occurred. Please try again.
cs: Nastala chyba. Zkuste to prosím znovu pozdìji.

en: Unknown Organization ID
cs: Neznámé ID organizace

en: ERROR: Invalid arguments.
cs: CHYBA: Neplatné argumenty.

en: A valid URL was not provided.
cs: Nebyla poskytnuta platná URL.

en: User has blocked requests through HTTP.
cs: Uživatel zablokoval požadavky skrz HTTP.

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
cs: Cílový adresáø pro streamování souborù neexistuje nebo se do nìj nedá zapisovat.

en: Once Monthly
cs: Jednou měsíčně

en: Configuration Error
cs: Chyba konfigurace

en: Got it, thanks!
cs: Mám to, díky!
